Prekių katalogas

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMO SĄLYGOS

 • GARANTIJOS TAIKYMAS

  Visoms elektroninėje parduotuvėje pintinele.lt įsigytoms prekėms suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija. 
  Įsigytą prekę per 14 dienų galite grąžinti, jeigu ji atitinka šias sąlygas:

  1. prekės bei įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė ( nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. );
  2. prekė nebuvo naudojama ir nėra sugadinta;
  3. grąžinamos prekės komplektacija išlikusi tokia pati, kokią gavote;
  4. kartu su grąžinama preke yra pateikiamas prekės įsigijimo dokumentas.

  Kitais atvejais gali būti gražinamos ar keičiamos tik prekės su užslėptais gamybos ir medžiagų defektais, išaiškėjusiais per 12 mėnesių nuo pardavimo dienos.  

  **Kalėdinių girliandų, dekoracijų ir eglučių po šventinio laikotarpio grąžinti negalima. Šioms prekėms yra taikomas tik garantinis aptarnavimas. 

  GARANTIJA NETAIKOMA

  • Defektams, atsiradusiems dėl neteisingo PREKĖS naudojimo ir priežiūros.
  • Mechaninėms deformacijoms, atsiradusioms po PREKĖS įsigyjimo ( ne dėl gamintojo ar pardavėjo kaltės dėl netinkamo naudojimo.
  • Defektams, kurie neturi įtakos indų funkcionalumui.
  • Naudojant valymo priemones, kurios gali pakenkti paviršiui.
  • Įbrėžimams, atsiradusiems naudojant metalinius ar kitus kietus įrankius.
  • Prekėms, kurios yra antisanitarinės išvaizdos, nehigieniškos (t.y. riebaluotos, prisvilusios, su maisto likučiais ir pan.).
  • Nepateikus kasos čekio. 

  Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti UAB "Arkietė" biuro adresu bei kartu pridėti užpildytą prekių grąžinimo dokumentą.
  SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems.

  Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Užpildytą dokumentą prašome išsiųsti elektroniniu paštu apskaita1@arkiete.lt.

  Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai įvertinama ar prekė yra tinkamos būklės (nesugadinta, be pažeidimų, nesukeista ir pan.)

  Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

  Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykės”, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
  Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - /index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.
  Teikiant prašymą/skundą per EGS platformą prašome nurodyti mūsų el.paštą: info@arkiete.lt.