Prekių katalogas

BeVeik idealus šokoladinis cukinijų pyragas su džiovintais vaisiais ir riešutais

Eidama pro langą vis žvilgteriu į ant palangės gulinčią, dar rudenį iš tėvų ūkio parsivežtą, cukiniją. Graži, žaliai-geltonai dryžuota, vilioja iškepti pyragą. Ir tam tinkamiausia diena – sekmadienis!

Idėjos namų papuošimui iš gamtos

Atrodo, tik buvo ruduo, lepinęs savo gėrybėmis, o štai jau ir didžiausios metų šventės – Kalėdos, artėja Naujieji Metai. Puošnus, žavus, stebuklingas laikotarpis...
Vaikystėje atsimenu kitokias žiemas: baltas ir snieguotas, kaip iš pasakų, o dabar žiemos kitokios, tačiau noras sukurti stebuklingą pasakų nuotaiką išliko.
Šie visi metai buvo kitokie: darbas nuotoliniu būdu, o daug laiko prie namuose turi savų pliusų. Atsirado didelis noras ką nors namuose keisti, kažkuo nauju užsiimti, ką nors „kurti“. Tad noriu pasidalinti keliomis namų papuošimo idėjomis. Susiderinau taip (netyčia), kad visi papuošimai suspindo „auksu“. 

Įvairių indų priežiūra

Kad indai tarnautų ilgą laiką, svarbu pasirūpinti tinkama jų priežiūra, o kadangi šiandiena indai gaminam iš įvairiausių medžiagų, kiekvieno jų priežiūra labai skirtinga. Todėl įsigijus naujus indus verta pasidomėti, iš kokios medžiagos indai pagaminti ir kaip juos naudoti bei prižiūrėti: kokius produktus galima laikyti, kaip plauti, valyti ir pan.